Programowanie predykcyjne

Opublikowano: 10.05.2023 | Kategorie: Filmy dokumentalne

Liczba wyświetleń: 2648

Film porusza temat programowania przepowiadającego, używanego przez globalistów, aby ogłupiać ludzi psychologicznymi technikami manipulacji oraz obnaża Agendę 21 ONZ.

Źródło: BitChute.com


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

  1. radical3dom 10.05.2023 15:26
  2. replikant3d 10.05.2023 17:30

    radical3dom, ty tak na poważnie? Globaliści mają głęboko w d….pie te ,,petycje,, Oni mają zasoby i rządzą..

  3. radical3dom 10.05.2023 21:52

    Pewna ich grupa pewnie bierze takie rzeczy na serio jeśli już bawią się w okultyzm to pewnie to ma jakieś znaczenie, tak na poważnie.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.