Premier Ukrainy ostro o Polsce

Opublikowano: 21.07.2023 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1351

Premier Ukrainy Denis Szmyhal nie przebiera w słowach i ostro krytykuje Polskę. „Rosja zerwała zbożową inicjatywę, niszcząc infrastrukturę naszych portów czarnomorskich i po raz kolejny wywołując globalny kryzys żywnościowy. W tym krytycznym okresie Polska zamierza kontynuować blokadę eksportu zboża ukraińskiego do UE. Jest to nieprzyjazny i populistyczny krok, który będzie miał poważny wpływ na globalne bezpieczeństwo żywnościowe i gospodarkę Ukrainy” – napisał na „Twitterze”.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. akami 21.07.2023 13:10

    Należy się sprostowanie. Po pierwsze Denis Szmychal to żyd, podobnie jak żieleński. A tzw “Ukraina” jest jedynym państwem na świecie oprócz Izraela gdzie i prezydent i premier są żydami.
    To w jasny sposób pokazuję, że Ukraina w zasadzie istnieje jeszcze bardziej teoretycznie niż Polska. To jest prawdziwy obecnie dziki wschód dla USA i Izraela, dla ich żydo chazarskich elit i ich korporacji typu black rock. Drugie sprostowanie. Ukraina jest piatym , a nawet już szóstym na świecie eksporterem pszenicy. Pierwsze miejsce ma oczywiście Rosja, która od momentu wybuchu wojny znacznie zwiększyła swój eksport zbóż, wręcz zalewając rynek i ibniżając ceny. Drugi eksporter to USA, ale pamiętajmy, że to głównie zasługa ich korporacji, drenujących cudze ziemie rolne. Ukraina nie ma żadnego wpływu, a jeśli ma to symboliczny, na rynku zbożowym. Żyd oczywiście tworzy swoją własną narrację, ale jest to żydowska fikcja i świńskie urojenia tego żyda odgrywającego rolę premiera tzw “ukrainy”, czyli tego bantustanu, poligonu doświadczalnego i pokoju uciech dla szydo chazarów.

  2. replikant3d 21.07.2023 19:22

    Ukry przestały być ,,potrzebne,, Wykonały zadanie i teraz ten sztuczny kraik jest usuwany.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.