Potrójnie „zaszczepiona” królowa Danii ma COVID-19

Opublikowano: 24.09.2022 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 889

Duńska królowa ma „normalne objawy” COVID-19 – podaje krótki komunikat Pałacu królewskiego, nie wdając się w szczegóły.

Podczas gdy dla jednych „normalne objawy” to ból gardła, kaszel i katar, to dla np. amerykańskiej CDC objawy to gorączka lub dreszcze, duszność i trudność w oddychaniu, zmęczenie, bóle mięśni i ciała, ból głowy, nudności lub wymioty czy biegunka. Nie wiemy, co w duńskim pałacu oznacza „normalność”.

Tak się składa, że wszystkie te objawy pokrywają się z „normalną grypą”, ale w dobie covidowego obłędu ludzkości wszystko zostało podporządkowane jednej „chorobie”.

Żadna z agencji rządowych, wszak rzekomo odpowiedzialnych za monitorowanie zdrowia społeczeństwa, nie wspomina jednak, że osoby zaszczepione, a szczególnie te, które przyjęły do organizmu groźny genetyczny preparat zwany „szczepionką COVID-19”, chorują częściej, mają poważniejsze symptomy, chorują dłużej i – dziwnym zbiegiem okoliczności – statystycznie częściej umierają nagle oraz zapadają na choroby autoimmunologiczne i śmiertelne.

82-letnia królowa Małgorzata II „zachorowała na COVID-19” w lutym 2022 roku – czyli po przyjęciu zbawiennej „szczepionki” – a teraz ponownie „ma objawy covidowe”. Tak jak zmarła brytyjska Elżbieta II z dynastii Windsorów, która również była odpowiednio „zaszczepiona przeciwko COVID-19” i chorowała „na COVID-19”, tak i Małgorzata II doświadcza „objawów”, które są niczym innym jak skutkiem przyjętego preparatu, w żadnym pozytywnym stopniu nie „chroniącym przed COVID-19”, a który osłabia organizm i ułatwia zapadanie na dowolne schorzenia.

Na podstawie: TheLocal.dk
Źródło: Bibula.com

4

TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

  1. traxdeen 24.09.2022 15:24

    Bardzo dobrze! Słabe jednostki same się wykończą.

  2. traxdeen 24.09.2022 15:24

    Bardzo dobrze! Słabe jednostki same się wykończą. Więcej szpryc!

  3. Murphy 25.09.2022 00:27

    Zachorowała, bo czwartej dawki nie przyjęła. 😉

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.