Polska zagraża Europie bo szybko się rozwija?

Opublikowano: 20.11.2023 | Kategorie: Serwisy informacyjne

Liczba wyświetleń: 1049

Niemcy obawiają się polskiego rozwoju gospodarczego.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. Denisrozrabiaka 20.11.2023 19:42

    Jak nas chwalą to trzeba uważać! Hehe
    Zero przemysłu polskiego, czyli taka podpucha ze strony niemieckich mediów kontrolowanych zza oceanu?

  2. walter667 21.11.2023 05:24

    Dali kredyt 2%, armia ogromna 300 tyś, gospodarka się rozwija…No to teraz czas od odpływ banków, firm (bo drogi prąd w przyszłym roku i mało rentowna produkcja u nas), armia pójdzie na rzeź (gdzieś), a kredyty 2% (==20%) będą spłacali frajerzy. Kolejnych już nie dostaną. Coś czuję mocno listopad/grudzień, oraz styczeń…Ciekawi mnie jedynie dolar, że tak spada nisko. Obstawiam najlepszy moment na zakup go teraz, bo szychy sprzedawały ostatnio nieruchomości, cenne dobra, więc po co ? Żeby mieć kasę w ręku.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.