Polska bez pieniędzy na inwestycje

Opublikowano: 20.10.2022 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1060

https://www.youtube.com/watch?v=oB3fKlqFbOo

Polska nie dostanie pieniędzy z Unii Europejskiej. Środki z KPO już dawno zostały zabrane teraz Unia zablokuje resztę wypłat przez łamanie praworządności w Polsce przez Rząd PiS-u. Kiedy Unia Europejska i dlaczego unia zablokuje wszystkie nasze wypłaty nie tylko te z krajowego planu odbudowy? Kto płaci najwyższa składkę w Unii i jak na tym tle wygląda Polska?

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Krisnow 20.10.2022 16:39

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.