Podatek dla Polski na pomoc dla Ukrainy

Opublikowano: 16.04.2024 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1238

Nasze zaangażowanie na rzecz Ukrainy budzi pytania o przekazywanie stałego procentu PKB. Pomimo braku jasnych deklaracji, pomoc finansowa i humanitarna pozostają ważne. Polska, zgodnie z Radosławem Sikorskim, wydaje najwięcej w proporcji do PKB na pomoc Ukrainie, ale czy stać nas na to dalej? W międzyczasie debatujemy nad priorytetami, zwłaszcza w kontekście nowego podatku ETS2 dla najbiedniejszych, programu „Kredyt na Start”, i inwestycji w CPK.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.