Po co nam Księżyc?

Opublikowano: 01.02.2024 | Kategorie: Filmy dokumentalne

Liczba wyświetleń: 1482

Źródło: YouTube.com


Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. replikant3d 01.02.2024 19:19

    Nawet taki film potwierdza pośrednio ,że księżyc został rozmyślnie umieszczony na naszej orbicie. Ci którzy to zrobili doskonale wiedzieli jaki będzie miał wpływ na naszą planetę. Ale początkowo wprowadzenie na orbitę takiego masywmego ciała doprowadziło do ,,biblijnego,, potopu.

  2. rici 02.02.2024 10:58

    Wedlug mnie film dla przedszkolakow, no ewentualnie dla uczniow pierwszych klas szkoly podstawowej.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.