Odkrycie cmentarzyska gigantów z Adeny

Opublikowano: 24.04.2022 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 717

W marcu 2012 roku na łamach niemieckiej gazety „Bild” opublikowana została informacja o sensacyjnym odkryciu szczątków olbrzyma. Był to zmumifikowany palec o długości 38 centymetrów pochodzący z czasów starożytnego Egiptu. Ujawnione zdjęcia zostały wykonane w 1988 roku przez szwajcarskiego biznesmena i miłośnika starożytnego Egiptu Gregora Spoerriego. Szwajcar opisywał, że jeden z jego zaufanych dostawców starożytnych artefaktów zorganizował spotkanie z osobą, która w tajemnicy podczas prac archeologicznych wykradła kilka bardzo dziwnych rzeczy. Gregor opisywał, że pokazany zawinięty w chusty i płótno artefakt bardzo intensywnie pachniał. 38 centymetrowy palec był bardzo wysuszony i lekki. Szwajcar namawiał właściciela artefaktu na jego sprzedaż, lecz ten stanowczo odmówił mówiąc, że jest to skarb rodzinny. Pod koniec spotkania Szwajcarowi pokazano rentgenowskie zdjęcie artefaktu a wszelkie wątpliwości zostały rozwiane. Gregor był w ciężkim szoku, bowiem starożytny właściciel palca powinien mieć ok. 5 metrów wysokości.

6

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. rici 25.04.2022 11:43

    Hybrydy wystepuja czesto na ziemi, do poczecia jakies istoty potrzebna jest jakac samica, czyli matka, gdzie embrion bedzie sie rozwijal.
    Jak mowil Jezus , tak w niebie jak i na ziemi, czyli jakie sk…..two jest w niebie takie sk…..wo przyszlo z nieba na ziemie.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.