Obowiązkowy „wyłącznik awaryjny” uniemożliwi prowadzenie pojazdu

Opublikowano: 13.11.2023 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 3118

Poprawka zaproponowana przez kongresmena Thomasa Massiego (R-Ky.), mająca na celu powstrzymanie rządu federalnego od faktycznego przejmowania własności nad prywatnymi pojazdami od 2026 r., nie została przyjęta, co oznacza, że Amerykanie wkrótce staną się więźniami we własnych samochodach.

Massie, rozczarowany losem swojej poprawki, znanej jako poprawka nr 60 części B do HR 4820, „Ustawy o środkach na rzecz transportu, mieszkalnictwa i rozwoju miast oraz powiązanych agencji z 2024 r.”, zamieścił na „Twitterze” następujący wpis po jej odrzuceniu, w tym przez 19 republikanów w Izbie Reprezentantów, którzy głosowali przeciw.

„Rząd federalny nakazał, aby wszystkie pojazdy sprzedawane po 2026 r. musiały być wyposażone w wyłącznik awaryjny, który może wyłączyć pojazd w zależności od zachowania się kierowcy” – podał Massie na „Twitterze”. „Moja poprawka mająca na celu odrzucenie tego niekonstytucyjnego nakazu została odrzucona dzisiaj wieczorem”.

Innymi słowy, nowe samochody od 2026 r. będą wyposażone nie tylko w blokadę zapłonu z alkomatem, ale także we wbudowany wyłącznik awaryjny, który umożliwi stronie trzeciej, w tym rządowi, wyłączenie samochodu danej osoby do czasu, gdy ponownie pozwoli uruchomić pojazd.

„Jeśli w 2025 r. będziesz wlókł się w ruchu ulicznym i zbliżysz się do sygnalizacji świetlnej, IBM ma nadzieję, że będzie w stanie przejąć kontrolę nad twoim samochodem” – czytamy w raporcie z 2010 r., który dowodzi, że tego typu technologia zdalnego wyłączania samochodów jest opracowywana od dawna. „Zgodnie z patentem nie będziesz mógł ponownie jechać, dopóki ci na to nie pozwolą… Dzięki laptopowi i dostosowanemu do potrzeb oprogramowaniu o nazwie CarShark, badacze mogli podczas jazdy wyłączać hamulce zwykłego samochodu rodzinnego i jego silnik”.

Na podstawie: Ammoland.com
Źródło zagraniczne: NaturalNews.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

 1. emigrant001 13.11.2023 23:05

  a ludzie jak żaby:) urodzeni niewolnicy:)

 2. chaldejczyk 14.11.2023 09:50

  @ emigrant001

  Jeśli chodzi o motywację “autorów” naszego ciała (w sensie zmian w DNA) to po to zostaliśmy stworzeni (zniewolenie, ciężka praca, organy, ciało do konsumpcji, płyny jakie ciało wytwarza cierpiąc będące smakołykiem dla pewnych stworzeń, energia duszy).

  WSZYSCY !

  Nie obejmuje to elementu dodanego wyglądającego jak istoty ludzkie.

  Jesteśmy tworem wielowymiarowym i trzeba wiedzy i określonych działań (pracy wewnętrznej) by nasze oprogramowane DNA zmienić na lepsze.
  Mi pomaga w tym Zbyszek Popko z Rusinowic.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.