Niebieski wieloryb

Opublikowano: 20.02.2024 | Kategorie: Filmy dokumentalne

Liczba wyświetleń: 706

Rozpoczyna się druga dekada XXI wieku. Multimedia są dostępne w każdym urządzeniu elektronicznym. Twórcy technologii i przedsiębiorstwa walczą o uwagę dzieci oraz młodzieży, stawiających swoje pierwsze świadome kroki w tej złożonej rzeczywistości. Internet to nie tylko media społecznościowe czy gry, ale też hejt, pornografia. W konsekwencji dochodzi do zaburzeń emocjonalnych i behawioralnych, wpadania w nałogi, sięgania po używki. Przez Polskę przebiega fala prób samobójczych — według statystyk Komedy Głównej Policji od stycznia do sierpnia 2023 r. na swoje życie targnęło się 46 dzieci w wieku od 7 do 12 lat oraz 1340 nastolatków w wieku od 13 do 18 lat. W filmie zostają pokazane losy Agnieszki, Gutki i Nutki. Jego twórcy starają się zidentyfikować i poznać źródła problemów młodego pokolenia, które osiągają niespotykaną dotąd skalę.

Źródło: YouTube.com


Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.