Nic się nie zmieniło od czasów handlarzy niewolników

Opublikowano: 04.01.2024 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1554

Handlarze niewolników przekupywali wodza i szamana, dziś nic się nie zmieniło. Program Macieja Maciaka.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. LichoNiespi 04.01.2024 15:01

    Panie Maciej Maciak…..do dzisiaj jeszcze nikt nie rozliczyl z 1939 roku Becka, Rydza-Smiglego i Moscickiego plus tych calych /-/ z polskiego sejmu…..a to oni sa/som odpowiedzialni za wybuchl 2 plus za martiologie narodu polskiego.

  2. LichoNiespi 04.01.2024 15:06

    Powiem krutko…niech zyje rewolucja francuska i gilotyna……….
    ….tu trzeba Feliksa Dzierzynskiego….

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.