Mądrzy ludzie szukają kompromisu

Opublikowano: 13.04.2024 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 908

Mądrzy ludzie szukają kompromisu dla dobra ogółu. Więc kto nami rządzi…? Przy okazji – oto, jaki „prezent” Ruchowi Dobrobytu i Pokoju tuż przed ciszą wyborczą sprawił portal „Polityka”.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. rozrabiaka 14.04.2024 02:57

    “Przy okazji – oto, jaki „prezent” Ruchowi Dobrobytu i Pokoju tuż przed ciszą wyborczą sprawił portal „Polityka”.” Czytałem wcześniej do połowy – tendencyjny w myśl “mówić źle albo wcale” .
    Nie chcę zniechęcać ale niech to zostawi i robi jedynie programy info/edukacyjne, to pchanie się w politykę jest już bez sensu

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.