Ludzie Ziobry winni śmierci Leppera?

Opublikowano: 18.02.2024 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1160

Skupiamy się na zaskakujących zwrotach akcji na polskiej scenie politycznej i międzynarodowej. Analizujemy upadek wpływów Zbigniewa Ziobry i potencjalne konsekwencje zdrowotne dla byłego ministra, nawiązując do sprawy Pegasusa i wspominając Andrzeja Leppera. Poruszamy temat ekonomicznych zagrywek przed wyborami, wskazując na działania Orlenu i reakcje Czechów na politykę paliwową Polski. Dodatkowo zwracamy uwagę na rosnące napięcia międzynarodowe, w tym listę poszukiwanych przez Rosję Polaków i próby Międzynarodowego Trybunału Karnego dotyczące aresztowania Władimira Putina. Na koniec, krytycznie przyglądamy się zarzutom wobec amerykańskich polityków, porównując je z polskimi realiami.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.