Joasia – prom do Szwecji

Opublikowano: 09.11.2023 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 641

Niektórym z nas od czasu do czasu przez głowę przechodzi myśl, żeby wszystko rzucić, zniknąć i nigdy nie wrócić. Zdarza się, że w chwilach poczucia beznadziei i smutku, jesteśmy skłonni robić rzeczy, których normalne nigdy byśmy nie zrobili. Złamane serce, poczucie odrzucenia i krzywdy, może odebrać nam poczucie wartości i sensu życia. Po chwili, czasem kilku godzinach czy dniach, uczucie mija, a my powoli wracamy do normalności. Nie wszyscy jednak chcą stawić czoła konsekwencjom. Niektórzy chcą po prostu zniknąć. Podcast podzielono na dwie części.

Źródło: YouTube.com [1] [2]


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.