Jeszcze Unia czy już IV Rzesza?

Opublikowano: 04.12.2023 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1160

To, że Berlin, a nie Bruksela, jest faktycznym centrum kierowania Unią Europejską, nikogo już nie zaskakuje. Czy Niemcy pogłębiają federalizację Unii Europejskiej w imię własnych interesów, tym samym realizując zaszczepioną w niemieckim duchu narodowym ideę imperialną? A może jako państwo poddane po II wojnie światowej przemożnym wpływom Stanów Zjednoczonych realizują ich interesy, aby pozostać amerykańskim namiestnikiem w Europie? O planach Niemiec i przyszłości Unii Europejskiej w kolejnym odcinku cyklu „Dokąd zmierzamy?” opowie dr Magdalena Ziętek-Wielomska, która będzie gościem Kamila Klimczaka.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.