Informatyka w służbie ludobójstwa

Opublikowano: 30.11.2023 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1870

Prof. Andrzej Targowski, emerytowany profesor Western Michigan University, na stałe mieszka w USA. W Polsce gościł z okazji uhonorowania go wpisem do Złotej Księgi osób, które skończyły studia na Politechnice Warszawskiej i mogą poszczycić się znaczącymi osiągnięciami zawodowymi. Jeden z pionierów informatyki stosowanej w Polsce, jego książka “Informatyka klucz do dobrobytu” (PIW) w 1971 r. przypieczętowała stosowanie terminu „informatyka” w Polsce. Twórca systemu PESEL. Od 1980 r. na emigracji, obecnie krytycznie ocenia kierunek rozwoju technologii cyfrowych, które zamiast wspierać człowieka, mają go zastąpić.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Zobacz również

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.