Doradca prezydenta Dudy o Ukraińcach

Opublikowano: 29.09.2023 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 2390

Czy Ukraina musi wybrać między Polską a Niemcami w kwestii współpracy? Analizujemy doniesienia mediów o rzekomej „zemście” kanclerza Niemiec na PiS i jak wpływa to na relacje międzynarodowe. Zajmujemy się również zwolnieniami grupowymi w Carrefour Polska, ich przyczynami i konsekwencjami dla rynku pracy. Na koniec omawiamy ogromne zmiany w przychodniach, które zaczynają obowiązywać 1 października, i ich wpływ na system opieki zdrowotnej.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.