Ludzi ogarnęło zbiorowe szaleństwo?

Opublikowano: 20.11.2023 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 3602

Niniejsza rozmowa odbyła się 13 października 2023 r. Mike Adams i Maria Zeee dyskutują na temat obecnej sytuacji między Izraelem a Palestyną. Nie zagłębiają się przy tym zbytnio w analizę bieżących wydarzeń wokół tego konfliktu, bo te zmieniają się wszak jak w kalejdoskopie a kolejne „twarde dowody” co chwilę okazują się być sfabrykowane, a poza tym od samego początku jest jasne, że cała akcja jest operacją fałszywej flagi, której głównym celem jest jak najszybsze wywołanie trzeciej wojny światowej. Zamiast tego, Mike i Maria dyskutują na temat mechanizmów agresywnej propagandy wojennej, narastającej radykalizacji postaw wokół tego konfliktu oraz na temat manipulacji ludzkimi emocjami przez media (w tym media alternatywne), dzięki której udało się wywołać w społeczeństwie kolejny głęboki podział.

Źródło: BitChute.com


Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

 1. Foxi 20.11.2023 12:32

  Ozjasz Goldberg vel Mikke przedstawia dowód i wyjaśnia, dlaczego ziemia nie jest ani okrągła ani płaska. https://t.me/ubojniapolin/13048

 2. Kazma 20.11.2023 13:25

  Dlaczego te hówniane plejery mają zawsze ustawioną głośność na maxa lub/i nie daje się jej regulować?!

 3. Denisrozrabiaka 20.11.2023 19:22

  @kazma – i przewijanie, jak ktoś ma malutkie paluszki to trafi

  NLP jak i hipnoza jest stosowana w filmach, reklamach, programach naukowych, można być w tym obeznanym a i tak dać się zwieść

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.