Chiny. Ekonomiczna inwazja na Europę

Opublikowano: 01.02.2024 | Kategorie: Filmy dokumentalne

Liczba wyświetleń: 917

Źródło: YouTube.com


Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. Denisrozrabiaka 01.02.2024 13:33

    To co wyprawiają w Chinach w głowach się nie mieści! Powinni jak w Polsce oddać wszystkie zakłady za symbolicznego miliarda dolarów i stać się klimatycznym azylem dla wielu gatunków bobrów , wilków oraz wiewiórek

  2. Katana 01.02.2024 13:55

    Zasiadający na najwyższych stołkach dobrze o tym wiedzą… W końcu to oni tę wajchę przestawili.
    Problem tylko w tym, że… Mogliby powiedzieć ludziskom jak widzą to nowe rozdanie kart. Ci by (po ewentualnym przedyskutowaniu) dostosowali się – poprzemieszczali, poprzenosili zabawki… i byłby ład i porządek.
    A tak w swej ignorancji myślą, że coś mogą i tłuką się jak te drewniane figurki na szachownicy tworząc niepotrzebny zamęt i szkody.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.