„Blade runners” zaczęli atakować furgonetki z kamerami

Opublikowano: 16.09.2023 | Kategorie: Ekologia i przyroda, Polityka, Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 2622

„Blade runners” z Londynu, po wyeliminowaniu kamer stacjonarnych systemu ULEZ, zabrali się za cięcie opon i ogólne niszczenie szpiegujących furgonetek używanych do wykrywania, czy samochody jeżdżące po Londynie spełniają normy emisji spalin.

Po przeprowadzeniu setek ataków na londyńskie kamery kontrolujące, w wyniku czego prawie tysiąc egzemplarzy zostało zniszczonych lub uszkodzonych, aktywiści sprzeciwiający się polityce burmistrza Sadiqa Khana, która obecnie rozszerzyła się na całą stolicę Wielkiej Brytanii, zaczęli atakować pojazdy wyposażone w kamery, mające zastąpić wyeliminowane z użytku urządzenia stacjonarne.

Samochody dostawcze są wyposażone w kamery ANPR, które skanują tablice rejestracyjne przejeżdżających pojazdów, aby upewnić się, że są one zgodne z normami ULEZ. Jeśli nie, kierowca jest obciążany opłatą w wysokości 12,50 funtów dziennie.

W mediach społecznościowych pojawiły się zdjęcia furgonetek z kamerami, którym pocięto opony, rozbito przednią szybę, przykryto kamerę i namalowano na nich graffiti – jedno z napisem „No ULEZ”. Na samochodach dostawczych nie napisano bezpośrednio, że egzekwują one normy ULEZ, ale mają one oznaczenia Transport for London i podano, że są wyposażone w kamery ANPR.

Anglia obecnie stoi na skraju rezygnacji z 15-minutowy miast agendy WEF po tym, jak prawie 100% kamer zostało zniszczonych, a 50 000 ludzi odmówiło zapłacenia grzywny. Kamery nie mogą być chronione, ponieważ zmniejszono środki finansowe dla policji. Sądy nie są w stanie ścigać tak dużej liczby osób.

Na podstawie: TFL.gov.uk, DailyMail.co.uk, TheSun.co.uk, LBC.co.uk
Źródło: BabylonianEpire.wordpress.com [1] [2]
Kompilacja 2 wiadomości: WolneMedia.net


TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. replikant3d 16.09.2023 17:26

    No i proszę .Można? Można! Tyle że że jest to chwilowe ,,zwycięstwo,,. Rządzący teraz wprowadzą tam taki zamordyzm że strach. Właśnie znów rozwijają ,,covidek,, I właśnie w czasie kolejnej ,,pandemii,, wprowadzą ten zamordyzm.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.