Bezprecedensowe lądowanie

Opublikowano: 07.12.2023 | Kategorie: Polityka, Publikacje WM, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 3016

Asysta sześciu myśliwców, na trasie przelotu prezydenta Rosji Władimira Putina, mogła wynikać z konieczności zapewnienia bezpieczeństwa przelotu nad regionem toczącym wojnę o Gazę i zasoby ropy. Jednakże lądowanie prezydenckiego samolotu w Abu-Dhabi w towarzystwie rosyjskich samolotów miało charakter bezprecedensowy.

O ile wcześniej rodzime myśliwce towarzyszyły lądowaniu samolotów delegacji zagranicznych, tym razem na znak swej obecności na obcym terenie rosyjskie myśliwce towarzyszące wyznaczyły na niebie nad lotniskiem trójbarwną smugę w kolorach flagi państwowej Rosji.

Na lotnisku rosyjski gość przywitany został przez dostojników państwowych i gwardię honorową.

Jednodniowa wizyta, jaką złożył Władimir Putin, poświęcona była sprawie polityki cenowej paliw państw OPEC+.

Jak przed kilku laty swoją obecnością podczas wojny w Syrii, Putin zaznaczył swoje poparcie dla prezydenta Baszara al-Assada, aktualną wizytą zaakcentował swoje stanowisko w kwestii losu Palestyńczyków w Gazie.

Autorstwo: Jola
Na podstawie: YouTube.com
Źródło: WolneMedia.net


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

  1. emigrant001 08.12.2023 10:22

    taniego paliwa już nie będzie, wojna na ukrainie wkrótce się skończy a efekt sankcji przygłupów brukselskich pozostanie.

  2. Baltazar Bombka 08.12.2023 10:52

    No o i gdzie są dziś Ci krzykacze co to zapewniali że Rosja odcięta od zachodu padnie? To zachód bez Rosji nie daje rady.

  3. Doctor Who 08.12.2023 22:04

    Wojna z Rosją jawi się wspaniałym sposobem na ukrycie promotorów degradacji Europy.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.