Bezdomni seniorzy w USA

Opublikowano: 03.12.2023 | Kategorie: Filmy dokumentalne

Liczba wyświetleń: 2001

Powinni odpoczywać na emeryturze, ale muszą walczyć o przetrwanie – w USA coraz więcej starszych ludzi z pokolenia wyżu demograficznego trafia na ulicę. Kiedyś pomagali budować Amerykę i jej sen o sukcesie, dziś są jej niepotrzebni. Nikt ich nie ochronił przed drastycznym wzrostem czynszów, kryzysem mieszkaniowym i niewydolną opieką medyczną. Dokument z lektorem.

Źródło: Arte.tv


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. replikant3d 03.12.2023 20:22

    My zmierzamy w tym samym kierunku…

  2. Denisrozrabiaka 03.12.2023 21:02

    Wystarczy, że przeznaczą 1 procent podarowanych przez Polskę pieniążków na abramsy (taka jest ich wartość wg wagi)resztę dla seniorów i problem z głowy!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.