Będą wiedzieć co i za ile kupiliśmy

Opublikowano: 01.08.2023 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 2202

Urząd Skarbowy od 1 lipca 2024 roku będzie wiedział co i za ile kupiliśmy. Skarbówka, policja, prokuratura, służby specjalne i wszelkie inne organy państwowe i unijne, dzięki e-fakturom będą wiedzieli, jakie przedmioty posiadasz i za jakie usługi płacisz. Koniec z prawem obywateli do prywatności dotyczącej posiadania własności i jakie ułatwienie dla złodziei-hakerów, którzy włamując się do bazy danych e-faktur na podstawie zakupów, będą mogli typować mieszkania do okradania. Koniec z prawem do tajemnicy lekarskiej — na podstawie e-faktur z aptek będą mogli ustalić, na jakie choroby cierpisz. Wynika to ze wprowadzenia dwóch ustaw pod pretekstem zwalczania osób unikających płacenia podatków, a w praktyce jest to kolejny krok ku totalitaryzmowi NWO, którego fundamentem jest powszechny monitoring i kontrola obywateli.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Drnisrozrabiaka 01.08.2023 16:49

    Bardzo dobry system, dlatego popieram konfederację i jej straszego brata pisioretto oraz innych z Sejmu 460 antysystemowców

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.