Apel Łukaszenki do Polaków

Opublikowano: 16.11.2023 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1654

Analiza aktualnej sytuacji politycznej między Polską a Białorusią, z naciskiem na kontekst Święta Niepodległości. Aleksander Łukaszenko, w swoim przesłaniu do Polaków, apeluje o powstrzymanie się od zbrojnej konfrontacji, kierując swoje słowa nie tylko do obecnego, ale i przyszłego rządu Polski. Omawiane są również działania Mariusza Błaszczaka dotyczące umocnienia wschodniej granicy Polski oraz reakcję Kremla na te decyzje. Film porusza także kwestię nielegalnych migrantów na granicy polsko-białoruskiej oraz problematykę zanieczyszczenia powietrza w Warszawie i wprowadzenia strefy czystego transportu. Na koniec, analizowany jest kryzys na rynku mieszkaniowym w Polsce i jego potencjalny wpływ na ceny mieszkań i sytuację deweloperów.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Dobroca 16.11.2023 19:23

    Szanowny Aleksandrze! Cieszymy się, że apelujesz do nas. Ale czy Ty wiesz, że apelujesz do debili, dla których ważniejsza jest promocja 3 kostki zdechłego masła na kartę w Biedronce w pakiecie z abonamentem na Netflixa i Playa niż własne życie i przyszłość własnych dzieci?
    Poza tym wiedz druhu, że choć referendum formalne nieważne, to 90 procent z nas optuje za pozostawieniem zasiek między naszymi narodami, innymi słowy za podziałem świata na Wschód i Zachód, wypadającego akurat w Puszczy Białowieskiej – bo tak się Żydzi dogadali.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.