Zinfiltrował lożę masońską i ujawnił dziwaczne rytuały

Opublikowano: 19.11.2023 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 4246

Niezależny dziennikarz wszedł pod przykrywką do loży masońskiej, aby zdemaskować dziwaczne rytuały przeprowadzane za zamkniętymi drzwiami przez jedno z najbardziej tajnych bractw na świecie.

https://www.youtube.com/watch?v=7X2RNl00tts

Dziennikarz z Arizony, Kyle Clifton, powiedział, że wchodząc do organizacji, nie był świadomy, jak wiele nauk masońskich wywodzi się z „Talmudu”, centralnego i podstawowego tekstu judaizmu rabinicznego.

https://www.youtube.com/watch?v=PI_Up6RwqBA

„Poszedłem pod przykrywką z ukrytą kamerą, aby ujawnić masoński rytuał »Mistrza Masona«. Byłem zszokowany, gdy dowiedziałem się, jak wiele elementów pochodzi ze starożytnych nauk talmudycznych” – zauważył Clifton.

https://www.youtube.com/watch?v=0TeQm6gXeLg

W jednym z rytuałów, który przedstawia przygotowanie masona do nadania mu statusu mistrza masonerii, czyli trzeciego stopnia, masoni odgrywają historię Hirama Abiffa, utalentowanego rzemieślnika oraz głównego architekta i budowniczego świątyni króla Salomona w Jerozolimie, który został zamordowany przez trzech zbirów po tym, jak odmówił ujawnienia tajemnic tytułu mistrza masona.

Źródło zagraniczne: InfoWars.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. Foxi 19.11.2023 18:31

    Myślę, że te filmiki nakręcone ukrytą kamerą, podczas tych masońskich ceremonii to taka niewinna podpucha, aby odwrócić uwagę od tego co tak naprawdę tam robią, czyli rytualne gwałty i mordy dzieci, picie krwi i inne odrażające rzeczy. Czemu tak myślę? Bo na ścianie przecież wisi gwiazdka OTO… a to jest najwyższa liga demoniczna, a nie jakieś tam tańce z prześcieradłami.

  2. hashi 19.11.2023 22:42

    @Foxi To rytuał nowych narodzin na 3 stopień podstawowy więc jest light. Ofiary z krwi i gwałty zaczynają się od 19 stopnia. cyt. “Rozróżnia się stopnie uniwersalne (masoneria błękitna, od 1° do 3°), kapitularne (masoneria czerwona, od 4° do 18°), filozoficzne (masoneria czarna, od 19° do 30°) oraz administracyjne (masoneria biała, od 31° do 33°)”

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.