Zepchnęli 7-latka z roweru i go zwyzywali

Opublikowano: 17.09.2020 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 83

Gang młodocianych w Liverpoolu zaatakował w parku 7-letniego chłopca, a także opiekującą się nim oraz dwójką innych dzieci Polkę. Grupa agresywnych dzieciaków krzyczała do nich, rzucała butelkami i kamieniami.

W Liverpoolu w Knotty Ash doszło do ataku na 7-letniego litewskiego chłopca, który został zrzucony z roweru przez grupę agresywnych młodocianych. Celem ataku była także opiekująca się 7-latkiem oraz dwójką innych dzieci Polka, która nagrała całe zdarzenie, aby następnie pokazać je policji.

Brytyjskie dzieciaki w wieku od 10 do 12 lat zaczęły rzucać kamieniami i butelkami w Polkę i trójkę dzieci. Na nagraniu ze zdarzenia możemy usłyszeć głos Polki, która próbuje ochronić 7-letniego i 6-letniego chłopca, a także dziecko w wózku przed napastnikami.

Próby ochrony niewiele jednak dają, a jedna z agresywnych dziewczyn podbiega do niej i rzuca w nią butelką, z kolei inny młodociany krzyczy do Polki: „little dog”. Kolejny agresor ostrzega ją: „Przestań mnie nagrywać, to mnie wkurza!”

Na nagraniu możemy usłyszeć, jak Polka wielokrotnie powtarza: „Zostawcie nas w spokoju” i grozi, że pokaże nagranie władzom lokalnym. Na wideo nie widać momentu, w którym 7-letni chłopiec został zrzucony z roweru, jednak możemy usłyszeć wyzwiska pod jego adresem: „pier***ony polski draniu” i inne ksenofobiczne odzywki.

Policja poinformowała, że otrzymała zgłoszenie dotyczące szokującego zdarzenia, do którego doszło po godzinie 19 w niedzielę, 13 września i bada obecnie sprawę jako “przestępstwo z nienawiści”. Ojciec zaatakowanego 7-latka, który pochodzi z Litwy, powiedział, że jego syn nie rozumie, dlaczego został zaatakowany. „Mój chłopiec był bardzo zdenerwowany i ciągle pytał: „dlaczego oni to zrobili?” Ciężko to wytłumaczyć 7-letniemu dziecku, dlaczego inne dzieci postępują w ten sposób”.

Inny mężczyzna, ojciec rocznego dziecka, powiedział, że Polka, która nagrała całe zdarzenie, należy do jego znajomych i nadal jest wstrząśnięta tym, co się stało.

Rzecznik Merseyside Police powiedział: „Apelujemy o informacje w związku z atakiem na 7-letniego chłopca przez grupę chłopców w Knotty Ash w niedzielę. Do zdarzenia doszło o 19:25. Chłopiec został uderzony i rzucano w niego kamieniami przy Ackers Hall Avenue. Wiemy o nagraniu umieszczonym w sieci pokazującym następstwa zdarzenia, w którym dzieci rzucają przedmiotami i wyzywają osobę nagrywającą. Wszczęliśmy śledztwo w tej sprawie i apelujemy o jakąkolwiek pomoc w identyfikacji napastników”.

Autorstwo: Paulina Markowska
Źródło: PolishExpress.co.uk

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 3, średnia ocena: 2,67 (max 5)
Loading...

TAGI: , , , , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Il
Użytkownik

Czy “polish People” to Ludzie do pastowania butów anglojęzycznym kolonizatorom ?

Aida
Użytkownik

Durny komentarz napisałeś/aś…

Dandi1981
Użytkownik
Dandi1981

Do durnego komentarza tak nadaja sie bo polakow nawet w polsce nie lubia a co dopiero za granica