Szalone prognozy Billa Gatesa

Opublikowano: 06.12.2023 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1564

Bill Gates podzielił się ze światem swoimi kolejnymi „prognozami”. Nieźle i sprytnie to sobie wykombinowali — z powodu przejmowania pracy przez sztuczną inteligencją, chcą ograniczać czas pracy ludziom. To pokazuje, że człowiek przestanie być potrzebny, a robotyzacja będzie dokonywane dla naszej wygodny, byśmy mieli więcej czasu dla siebie, a zarazem będziemy mieć mniej pieniędzy, bo bez pracy nie ma płacy.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. JedynaDroga 06.12.2023 20:19

    https://youtu.be/pyg-DYm7b0A?si=F4L9NAzVISD9x7Ad

    Kto by pomyślał.

    Zastanówcie się dwa razy patrząc na twarz Elona Muska- psychopaci potrafią się doskonale kamuflować.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.