Ważne, kto to mówi

Opublikowano: 07.05.2021 | Kategorie: Polityka, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 1766

Warto jeszcze raz powtórzyć i dobrze zapamiętać to co powiedział prezes Najwyższej Izby Kontroli Marian Banaś. Stwierdził on, że ten kto się nie zgadza z obecną władzą, na podstawie pomówień może być w każdej chwili aresztowany i skazany – i jest to w czystej postaci państwo policyjne, którym rządzą służby, a nie premier, prezydent czy parlament.

Prezes Marian Banaś niby nie powiedział nic nowego, chyba wszyscy Polacy wiedzą, że tak właśnie funkcjonuje panowanie Prawa i Sprawiedliwości w naszym kraju. Ważne jednak, że mówi to osoba wywodząca się z samego jądra PiS-owskiej władzy, taka która dobrze wie co mówi – i zna metody funkcjonowania ekipy, która ją postawiła na wysokie stanowisko.

Trzeba mieć nadzieję, że wszyscy zapamiętamy te słowa prezesa Mariana Banasia. Niezależnie od obozu, z którego się wywodzi, dziś należy docenić to, że nie chce on już dłużej być po złej stronie mocy – i staje w prawdzie.

Prawdziwe są też jego słowa, iż NIK to dziś jedyna niezależna instytucja, na którą nie ma wpływu żadna partia ani władza. Może należałoby tu jeszcze wymienić Rzecznika Praw Obywatelskich, ale raporty rzecznika władza PiS może lekceważyć, zaś z wynikami kontroli NIK już się nie da tego tak łatwo zrobić.

Autorstwo: AL
Źródło: Trybuna.info

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 15, średnia ocena: 4,13 (max 5)
Loading...

TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
MasaKalambura
Użytkownik
MasaKalambura

Gdyby było, jak pisze padlinogazeta, to w więzieniu siedzieli by wszyscy z poprzednich ekip, pomówieni o przekręty gigantyczne, zdrady i kradzieże, a nawet katastrofy. A nie siedzi nikt, oprócz miłośnika zegarków. Tylko dlatego że po oszustwach w Polsce jako podwładny Tuska, potem na takiego samego bezczela kradł na Ukrainie. A i tak tzw wolne sądy wypuściły go za kaucją, która chyba dotąd nie wpłynęła.

To taka sama wierutna bzdura, jak ta o tyranii naczelnika. Tyran, co nie może na własnej działce wybudować budynku, bo mu nieudacznik Trza! nie pozwala.

beth
Użytkownik
beth

Oto to się wyprawia w krainie nadwiślańskiej, a o czym dowiadujemy się zza oceanu

https://www.youtube.com/watch?v=Y9sFgY9Ets4

Dandi1981
Użytkownik
Dandi1981

Banaś on ma swoje przekręty a nie ruszą go bo wszystkie partie są powiązane a raczej na usługach innych państw które to oni mają reprezentować i dla nich kraść więc kradnie dla siebie mocodawców temu długu będzie zaraz 2 biliony zł a zero afer wyjaśnionych, ukradzionej złotówki nie zwrócili. Bo oni nie mogą nic wyjaśnić bo jak każda partia mają kraść dla siebie i kraju który sprzedawczyków dopchał do władzy a dopchali tych co teczki posiadali z donosami na kolegów to byli idealni kandydaci na stanowisko okradnij ojczyzne i żeby przez przypadek ktoś uczciwy nie dopchał się do polityki przejęli całą scenę polityczną wrzucają swoich jako nowe partie a jak jakąś się formuje to niszczą ja w zarodku, nawet samoobrona była na ruskiej smyczy, pelo to po rozkazy do filer Merkel jeździ a kaczor ma najgorzej bo kler, Żydzi i USA jako przełożeni. Z konfederacji po instrukcję jeździł Korwin do Moskwy, holowania jest na smyczy Amerykanina który go wykreował, SLD wiadomo czerwone ruskie, PSL to samo mimo że w sojuszu z po

MasaKalambura
Użytkownik
MasaKalambura

POpatrzcie, jak ten nieudacznik od klejenia szyb Trza! sobie samemu przypisuje sukcesy w walce z COVID

https://twitter.com/AtlanticCouncil/status/1390349677120348170

od 9:40 niestety tylko w języku Shakespear’a