Utylizacja ukraińskiej broni jądrowej

Opublikowano: 07.12.2023 | Kategorie: Filmy dokumentalne

Liczba wyświetleń: 1655

Interesujący problem, z jakim Ukraina mierzyła się kilka lat temu. Przeniesiemy się do Pawłohradu, a materiał opowie o radzieckich międzykontynentalnych pociskach balistycznych, które Ukraina otrzymała w spadku i które zobowiązała się rozmontować i zutylizować do… 2000 roku. Obejrzymy, jak Ukraina po dziś dzień zajmuje się realizacją swoich zobowiązań, z jakimi problemami się mierzy, a także jakie unikalne technologie wypracowała do przetwarzania stałego paliwa radzieckich pocisków na nowoczesne rakiety. Materiał pochodzi z 8 kwietnia 2020 r.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.