Tytko w sądzie ujawnił za dużo?

Opublikowano: 30.09.2023 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 2561

Wczoraj miała miejsce jedna z najbardziej kontrowersyjnych i ekscytujących rozpraw sądowych w Polsce. Chodzi o rozprawę, która może zdefiniować przyszłość energetyczną naszego kraju. Mówię tu o pozwie skierowanym przez inżyniera Krzysztofa Tytko przeciwko Orlenowi, dotyczącym fuzji tego giganta z PGNiG. W ciągu najbliższych minut inżynier Tytko uchyli rąbka tajemnicy i przedstawi argumenty, które zdaniem wielu mogą rzucić cień na całą operację fuzji. Czy to zwykła kwestia korporacyjna, czy może coś więcej? Czy stajemy na krawędzi historycznej zmiany, która może zaważyć na suwerenności energetycznej Polski? Rozmowa z inżynierem Krzysztofem Tytko.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. replikant3d 30.09.2023 19:24

    Kiedy dowiedzą się o nowej ustawie geologicznej i jej zawartości,szybko dadzą nogę wiedząc żę za kilka lat ten kraj będzie niezdatny do życia FIZYCZNIE!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.