Szaraki rezonują naszą helisę DNA

Opublikowano: 15.09.2023 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 826

Naukowcy twierdzą, że DNA jest kryształem aperiodycznym. Jego strukturę można porównać do elementów krystalicznych. Warto zatem zauważyć, że niektóre implanty i broń psychotroniczna, które mogą wpływać na zachowanie ludzi, działają w oparciu o właściwości kryształów. Czy moglibyśmy zatem postulować, że DNA, obciążone żywą pamięcią naszych przodków i wszystkich gatunków, które przyczyniły się do rozwoju homo sapiens, zawiera szereg instrukcji generujących naszą świadomość i naszą percepcję, trochę na wzór niezwykle wyrafinowanego implantu? A jeżeli to implant, to kto go nam wszczepił i kiedy? W niektórych publikacjach spiskowych, szczególnie u Davida Icke’a, to DNA przypomina oprogramowanie, które utrzymuje nas na określonym poziomie percepcji. W takim razie czy DNA może być kratą naszego psychicznego więzienia?

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.