Rusofobia kontra prawo

Opublikowano: 04.12.2023 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 783

W Elblągu nie ma chętnych, by pociągnąć do odpowiedzialności karnej winnych dewastacji miejsc pamięci. O tym, ale także o bardziej globalnym znaczeniu tego typu precedensów, rozmawiają Mateusz Piskorski, Tomasz Jankowski oraz Robert Koliński z „Historii Czerwonej”, który zaangażował się w walkę o praworządność.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

  1. Doctor Who 04.12.2023 17:31

    Tak, zapomnijmy o rozbiorach. Zapomnijmy o sowieckiej, niemieckiej okupacji. Zniszczmy ślady naszej historii. Straćmy możlwość uczenia się dzięki historii. Następna okupacja będzie zaskoczeniem. Dzięki temu będzie skuteczniejsza.

  2. Denisrozrabiaka 04.12.2023 18:49

    @doctor who – masz rację , następna już była i trwa – amerykańska od 89 , tak – jest skuteczniejsza.

  3. Doctor Who 04.12.2023 19:25

    @Denisrozrabiaka nie pomyślałem o tym, chociaż to oczywiste.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.