Pszeki, sojusznicy Putlera

Opublikowano: 24.02.2024 | Kategorie: Polityka, Publicystyka

Liczba wyświetleń: 2336

Reakcja Ukraińców zarówno tych zamieszkujących Ukrainę jak i tych mieszkających w Polsce na protesty polskich rolników powinna dać do myślenia polskim służbo specjalnym.

Pomijam tu treść przekazu, o którym już wspominałem. Określenia o Polakach k…rwy, świnie, Lachy, Pszeki, sojusznicy Putlera, polskie Pany, gnidy są na porządku dziennym. Nie dziw mnie już też ich przekonanie, że w Polsce gdyby nie Unia, to byłaby bieda, że aż piszczy czy o tym, że oni posyłają własnych chłopców, którzy jakoby bardziej walczyli za wolność naszą niż własną.

Natomiast zaskakuje mnie skala dobrze zorganizowanej antypolskiej akcji na portalach społecznościowych zwłaszcza na Facebooku i Instagramie. Na poczekaniu powstały dziesiątki nowych stron, które zajmują się atakowaniem Polaków, szydzeniem z nich. Ukraińcy są też bardzo aktywni na stronach lokalnej prasy polskiej informującej o rolniczych protestach. Ze wsparciem idą im również Polniacy, którzy przez swoje polaryzacyjne zaczadzenie uważają, że rolnicy są propisowscy i organizują te strajki na złość Tuskowi, a po drugie, to polski chłop jest bogaty, bo ma drogi ciągnik, więc krzywda mu się nie dzieje.

Warto przypomnieć, że rolnicy nie kupują ciągników tak jak miastowi suwów, żeby się pochwalić przed znajomymi, tylko jest to ich narzędzie pracy. Gdyby zresztą orali pola końmi, to ta wariatka od karpi biadoliłaby, że dręczą konie. Gdyby rzeczywiście protestowała jakaś grupa zawodowa od interesu, której może się odciąć jakaś część Polaków, to jeszcze bym się nie dziwił, ale każdy z tych baranów nawet jeśli nie je mięsa, tylko żywi się warzywami czy owocami, to też zależny jest od pracy rolników.

Polniacy są jednak zdania, że jeśli da się kupić taniej o złotówkę coś z Ukrainy, to prawo rynku mówi, żeby nie patrzeć skąd, tylko kupować. Normalnie to oni są też bardzo Eko, ale w wypadku wyrobów z Ukrainy pestycydy do dla nich są takie ukraińskie witaminy. Polski rząd i polskie służby specjalne oraz aparat bezpieczeństwa swoją biernością czy wręcz działaniami wrogimi wobec Polaków wskazują, że interes ukraiński czy amerykański jest dla nich ważniejszy od interesu Polaków. Choć trzy czwarte Polaków popiera protesty rolnicze, to w mediach tej znaczącej przewagi nie widać niestety.

Autorstwo: Arkadiusz Miksa
Źródło: MyslPolska.info


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

6 komentarzy

 1. LichoNiespi 24.02.2024 12:51

  A co no to Tuska wladza? Kompletnie nic, popiera ukraincow..

 2. pikpok 24.02.2024 18:17

  Najpierw służyli carom Rosji jako najemnicy, potem wszystko przepili u żyda więc musieli robić u Polaka czy Ruska. Później żydobolszewicy zrobili im wielki głód, po którym sprzymierzyli się z Hitlerem. Po rozpadzie ZSSR dostali w spadku potężny przemysł i do tego cztery elektrownie atomowe, a i tak mafia pasożytdnicza to przejęła i teraz tam rządzi.
  I wprowadzono im nowe święto – Chanuke. https://wydarzenia.interia.pl/zagranica/news-braun-ma-nastepce-skandaliczna-sytuacja-w-kijowie,nId,7219314

 3. rozrabiaka 24.02.2024 22:35

  “…które zajmują się atakowaniem Polaków, szydzeniem z nich.” No, naiwność jaką okazują Polacy, to się teraz nie dziwmy.

  “Choć trzy czwarte Polaków popiera protesty rolnicze” to te same co wybrały rządzących- sejm i senat?

  Na dno – ale z honorem!

 4. MrMruczek 25.02.2024 06:37

  Cwany amerykański kapitał właścicieli wielkich obszarów rolnych finansuje szeroko zakrojoną akcję biorącą za cel usunięcie ostatniej przeszkody, jaką stanowią dzielni polscy rolnicy, przed opanowaniem Polski i Europy toksycznym żarciem produkowanym bez jakichkolwiek ograniczeń na dzikich stepach Ukrainy.
  Ukraińcy nigdy nie posiadali świadomości narodowej i zmysłu politycznego. W całej swojej historii byli wykorzystywani przez silniejszych sąsiadów, w tym Polskę, Rosję a teraz USA.

  Jest wielu potencjalnych sponsorów takiej akcji zainteresowanych kampanią szczującą przeciw sobie Polaków i Ukraińców. Wszyscy mają być zadowoleni: wielcy polityczni gracze, którzy doskonale zdają sobie sprawę jakim dla nich zagrożeniem byłoby zbliżenie Polski i Ukrainy; korporacyjny przemysł produkcji toksycznego żarcia, bo mogą produkować jeszcze taniej bez żadnych przepisów chroniących konsumentów; wielka farma, bo to żarcie będzie generować całe mnóstwo problemów zdrowotnych u spożywających te nienadające się do spożycia produkty.

 5. replikant3d 25.02.2024 10:06

  Całe Ukry…problem w tym że swoje ,,frustracje,, wyładują w przyszłości na nas…

 6. andi170 25.02.2024 19:58

  Ukry to dzicz która zawsze będzie wrogiem Polaków niestety neo władze Polskie czy pis czy po to sługusy ukrów i wrogowie wszystkiego co Polakie szkoda że do narodu to nie dociera.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.