Pożar na Maui i częstotliwość 6,66 THz koloru niebieskiego

Opublikowano: 18.09.2023 | Kategorie: Ekologia i przyroda, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 3990

Dociekliwe umysły nie kupują oficjalnej wersji, jakoby pożary na Maui były wydarzeniem naturalnym i nieoczekiwanym, a już na pewno nie będącym efektem mitycznych koncepcji, takich jak „zmiany klimatyczne” czy „globalne ocieplenie”.

Podobnie jak niedawne pożary w Kalifornii i Australii, pożary na Hawajach „nie przypominają niczego, co kiedykolwiek widzieliśmy”, cytując Grega Reese z „Info Wars”, który nakręcił zamieszczony poniżej film informacyjny o tym, co według wielu naprawdę wydarzyło się w Zachodnim Maui.

„Nazywa się je »pożarami lasów« i »pożarami lasów«, ale wyraźnie jest to coś zupełnie innego” – wyjaśnia Reese. „Te pożary spalają domy, pozostawiając ślad białego popiołu, często pozostawiając okoliczne zielone drzewa i krzewy praktycznie nietknięte. W skrajnych przypadkach pożary lasów mogą osiągnąć temperaturę do 1500 stopni Fahrenheita, a temperatura topnienia aluminium wynosi 1220 stopni Fahrenheita, więc ekstremalny pożar lasu może stopić aluminium”. „Ale są samochody z kałużami stopionego aluminium, które najwyraźniej nie znajdowały się w obszarze objętym pożarem, oraz stopione szkło, którego temperatura topnienia wynosi około 2500 stopni F. Są to niewyjaśnione anomalie” – dodaje.

Kolor niebieski, który nie ucierpiał w pożarach Maui, ma częstotliwość 6,66 THz. Podobnie jak w przypadku pożarów w Kalifornii w 2018 r., obiekty takie jak samochody i domy spłonęły doszczętnie i zasadniczo zapadły się pod swój własny ślad, pozostawiając po sobie jedynie biały popiół. „Te same anomalie zaobserwowaliśmy w Nowym Jorku 11 września 2001 r. – samochody całkowicie spłonęły bez wyjaśnienia” – zauważa Reese.

Niepokojące jest to, że pożary Maui były bardzo selektywne pod względem tego, co spalono. Całe domy i źródła utrzymania biednych i klasy średniej obrócono w popiół, podczas gdy bogate posiadłości bogatych ludzi, takich jak Oprah i Jeff Bezos, pozostały nietknięte. „Na Maui te nienaturalne pożary oszczędziły domy bogatych, spalając jednocześnie domy rodzimej klasy robotniczej” – wyjaśnia Reese. „Pożary te z precyzją zniszczyły najbardziej pożądane i cenione obszary Maui”.

Szybko staje się powszechną wiedzą, że rząd dysponuje bronią energetyczną ukierunkowaną, czyli technologią DEW, która wykorzystuje lasery i światło do namierzania określonych obiektów i miejsc w celu zniszczenia, pozostawiając otaczający obszar w spokoju. „Przez dziesięciolecia broń o ukierunkowanej energii była klasyfikowana, ale od kilku lat jest ona publicznie dostępna” – mówi Reese. „Broń o ukierunkowanej energii, znana jako DEW, może palić domy z taką precyzją, ale aby była tak dokładna, obszar musiałby zostać wyznaczony na mapie”.

Okazuje się, że w styczniu wielu lokalnych mieszkańców Hawajów zaobserwowało na niebie dziwne zielone światła lasera. Reese twierdzi, że te lasery stanowią niezbity dowód na to, że rząd wcześniej mapował teren za pomocą układu geoprzestrzennego.

Po tym, jak pożary zniszczyły Lahainę, zaobserwowano, że wiele niebieskich obiektów nie spłonęło, mimo że wszystko wokół nich spłonęło. „Widzieliśmy, że wśród popielnych ruin znajdują się niebieskie obiekty, które jakimś cudem przetrwały dewastację: niebieskie samochody, niebieskie parasole, niebieska łódź, niebieskie donice” – mówi Reese. „W Internecie cieszą się ogromną popularnością filmy pokazujące, jak lasery mogą z łatwością przepalać obiekty o określonych kolorach, ale obiekty o kolorze niebieskim pozostają nienaruszone”.

DEW to nie tylko lasery, ale także fale milimetrowe i mikrofale, które są wykorzystywane w skanerach nagiego ciała na amerykańskich lotniskach. „Wszystkie opierają się na częstotliwościach światła, a różne długości fal światła w różny sposób wpływają na kolory” – mówi Reese. „Na przykład podczas laserowego usuwania tatuaży stosuje się różne długości fal do usuwania różnych kolorów. A to dlatego, że kolor jest cechą światła. Każdy kolor ma swoją własną częstotliwość”. „Co ciekawe, częstotliwość występowania koloru niebieskiego wynosi 6,66 THz”.

Źródło zagraniczne: GlobalResearch.ca
Źródło polskie: BabylonianEmpire.wordpress.com


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

6 komentarzy

 1. Kazma 18.09.2023 13:10

  No i co z tego, że częstotliwość niebieskiego jest 6,66 THz?… Zmierzę kawałek deski i będzie miała 66 cm i 6 mm i co z tego wynika?…

 2. wloczykij 18.09.2023 14:15

  Zupełnie nic. Miłego oglądania telewizji.

 3. Stary Kulas 18.09.2023 14:17

  Zieeeew. Ale ci foliarze zrobili się nudni 🙁

 4. replikant3d 18.09.2023 19:56

  Kazma. fizyka i optyka się kłania. jak nie odróżniasz wymiarów obiektu od częstotliwości światła, to współczuję….Stary Kulas, skoro były to ,,naturalne,, pożary, to czemu zatrzymano kupę podpalaczy?

 5. Szurnięty Mędrzec 18.09.2023 20:39

  Niebieska i czerwona pigułka ofiarowana Neo przez Morfeusza nabierają nowego znaczenia

 6. Kazma 20.09.2023 17:22

  replikant3d,
  Chodziło mi o te liczby a nie o jednostki…

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.