Postrzelił się we śnie, bo przyśniło mu się włamanie do domu

Opublikowano: 17.06.2023 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1528

62-latek postrzelił sam siebie w nogę podczas snu. Mężczyźnie śniło się, że ktoś włamał się do jego domu i wtedy — wciąż śniąc — sięgnął po broń. Obudził się dopiero wtedy, gdy poczuł ból po naciśnięciu spustu.

Policja znalazła 62-latka w jego domu w Illinois z raną postrzałową nogi – podał „New York Post”. Mężczyzna powiedział śledczym, że przyśnił mu się koszmar, w którym włamywacz wtargnął do jego domu. Wtedy też sięgnął po swój rewolwer kalibru 357 i – wciąż śniąc – strzelił.

Sytuacja, która przytrafiła się 62-latkowi z Illinois, zszokowała policję, która w efekcie aresztowała mężczyznę, gdy doszedł już do siebie po medycznej akcji ratunkowej. „Kiedy nacisnął spust, postrzelił się i najwyraźniej obudził się ze snu” – poinformowało biuro szeryfa hrabstwa Lake i potwierdziło, że w rzeczywistości nie doszło do żadnego włamania.

Podano także, że mężczyzna krwawił z rany tak mocno, że ratownicy musieli użyć opaski uciskowej, aby zatrzymać przepływ krwi. Biuro szeryfa podało, że na szczęście pocisk wystrzelony z broni przeszedł przez nogę mężczyzny i trafił w łóżko, nie raniąc nikogo więcej.

62-latek został oskarżony o posiadanie broni palnej z unieważnioną kartą identyfikacyjną, która jest wymagana w stanie Illinois. Nie wiadomo jednak, dlaczego jej ważność została anulowana. Mężczyzna usłyszał również zarzut lekkomyślnego użycia broni palnej. Został jednak zwolniony za kaucją, po wpłaceniu 150 000 dolarów. W sądzie ma stawić się 29 czerwca.

Autorstwo: Paulina Markowska
Źródło: PolishExpress.co.uk


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.