Polska może być potęgą energetyczną?

Opublikowano: 01.02.2023 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 2013

29 stycznia w Siemianowicach Śląskich odbył się kongres ruchu Polska Jest Jedna. Podczas wydarzenia przedstawiono główne założenia programowe.

Źródło: YouTube.com

15

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Stanlley 01.02.2023 11:05

    Tak tak…. nagle przed wyborami się aktywowali, opowiadają bajeczki! Nowa nadzieja…. tak tak… karmią naiwniaków mżonkami. Teraz najważniejsze jest to by powstrzymać sprzedawczyków od pchania nas w nie naszą wojnę! Oni już mają przygotowany plan ewakuacji rządu więc mogą pokrzykiwać – a my tu sami zostaniemy w bagnie

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.