Polska Jest Jedna wystartuje w całej Polsce

Opublikowano: 14.09.2023 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 492

Krótka rozmowa z założycielem i liderem ruchu Polska Jest Jedna przeprowadzona 13 września 2023 roku przed Urzędem Miejskim w Siemianowicach Śląskich. Ruch ten dokonał rzeczy niemożliwej – zarejestrował listy wyborcze we wszystkich okręgach wyborczych. Czy zabierze kilka procent poparcia dla PiS-u?

Źródło: YouTube.com


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Stanlley 14.09.2023 10:39

    Podobne cuda, tylko odwrotnie, wydarzyły się dla ruchu Dobrobytu i Pokoju – w piątek wszystkie partie telewizyjne się zarejestrowały, ale jak przyszła kolej ruchu DiP – serwery ministerstwa cyfryzacji przestały działać. W weekend już sobie partie telewizyjne zbierały podpisy a DiPowi nie wolno było… dopiero od późnego popołudnia poniedziałkowego.

    PJJ to nie ruch jak w opisie filmu – tylko partia. Po drugie bogobojny lider prócz prezydentowania podupadającym Siemianowicom Śląskim ciągnął jeszcze nie dawno (ciekawe czy teraz też) kasę z zasiadania w 3 radach nadzorczych innych spółek gminnyh. Swojaki na swoim.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.