Policja nie przyznaje się do zabójstwa 14-latka

Opublikowano: 30.08.2011 | Kategorie: Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 628

Chilijska policja poinformowała, że nie miała nic wspólnego ze śmiercią 14-letniego Manuela Gutierreza Reinoso oraz nie będzie wdrażać wewnętrznego śledztwa, w celu wyjaśnienia tego zdarzenia.

Decyzja zapadła pomimo zeznań wielu świadków, którzy widzieli jak policjanci strzelają do nastolatka, zmarłego później w wyniku odniesionych ran. Gerson, przykuty do wózka inwalidzkiego brat zabitego Manuela, powiedział, że chłopak obserwował protesty, kiedy nadjechał radiowóz, z którego padły trzy strzały.

“Jeden z nich trafił mojego brata, powalił go na ziemię. Zobaczyłem policjanta oddającego strzały z samochodu. Strzelał do ludzi. Mój brat konając powiedział ‘mają mnie’. Potem położył swoją zakrwawioną rękę na piersi, gdzie znajdowała się rana po kuli.”

Obawiając się ostrej reakcji opinii publicznej, policja rozpowszechnia pogłoski o śmierci Manuela w wyniku strzelaniny między gangami, która przypadkowo zbiegła się z czasem i miejscem protestów.

Na podstawie: actforfreedomnow.wordpress.com
Źródło: Grecja w Ogniu


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

 1. elfrequency 30.08.2011 18:12

  I znowu w temacie
  http://www.youtube.com/watch?v=A-8aQT7HiY0
  utwór jest już dostępny w programie 4 Radia WM
  I coś na deser:
  http://www.youtube.com/watch?v=1bTORYUUBIE&playnext=1&list=PL2B0AFF6881D9229D
  Pies musi się bawić, choćby miał zabić!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.