Państwo opiekuńcze, czyli niewolnicze

Opublikowano: 27.10.2021 | Kategorie: Polityka, Publicystyka, Społeczeństwo

Liczba wyświetleń: 1785

Moją żonę niedawno o mało co przejechałby samochód. Stała na światłach i się zagapiła i nie weszła na ulicę od razu jak się zapaliło zielone, tylko po chwili — a tymczasem przed nosem przejechał jej samochód, który miał czerwone.

Tłumaczę, o co chodzi, bo to dotyczy nas wszystkich.

Szkoła i media wmówiły nam wiarę we władzę i jej oficjalne komunikaty czy sygnały, bo państwo nas wychowuje na niewolników i traktuje jak hodowlane bydło. Państwo się nami jakoby opiekuje, więc mu ufamy bardziej niż naszemu rozumowi i zmysłom. Skutkiem jest to, że uważamy na światła, a nie na samochody.

Ja nigdy na światło nie patrzę – zawsze uważam na samochody, czy jest zielone, czy czerwone. I jak nic nie jedzie, to przechodzę nawet na czerwonym (oczywiście rozglądając się czy nie ma policji). I Wam też to radzę. W Anglii wolno przechodzić na czerwonym i tam jest wielokroć mniej wypadków niż w Polsce. Olewajcie światła – patrzcie czy nie zderzycie się z jadącym samochodem.

Dokładnie tak samo powinno się podchodzić do szczepień – nie ma kompletnie znaczenia to, co mówią media i zarządza władza – liczą się tylko rzetelne badania naukowe i to należy śledzić. Państwo Was zawsze oszuka, ograbi i zniewoli.

I wcale nie chodzi o to, że państwo polskie jest jakoś gorsze od innych. W Anglii akurat przepisy ruchu drogowego i infrastrukturę mają lepsze, ale pandemia koronawirusa pokazała, że ich zamordyzm covidowy jest gorszy niż w Polsce. A akurat do covida dużo lepsze podejście od Polski ma Szwecja, ale tam mają dużo głupszą politykę imigracyjną. Państwa różnią się różnymi szczegółami, ale ogólnie wszystkie dążą do zniewolenia obywateli — celem wszystkich państw jest spacyfikowanie ludzi i ograbienie nas. Robią to na wszystkie możliwe sposoby, każde trochę inaczej. Tłumaczą to koniecznością opieki – jak każda mafia.

Autorstwo: Grzegorz GPS Świderski
Źródło: NEon24.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.