Nic nie jest ważne oprócz „szczepienia”!

Opublikowano: 11.01.2022 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1346

Na pięknych wyspach archipelagu Hawai, miejscowe Ministerstwo Zdrowia na swojej stronie internetowej umieściło reklamę „szczepionki przeciwko COVID-19”, nie tylko sugerujące cudowność tego preparatu, ale wprost pokazującą, że nie istnieje NIC ważniejszego w życiu poza „szczepieniem”.

W dniu 1 stycznia 2022 roku o godzinie 16:05 ukazała się reklama twitterowa na oficjalnym koncie Hawaii State Department of Health, która zaczyna się słowami: „W tym roku ustal sobie cel, który nie tylko polepszy twoje rodzinne zdrowie, ale również może być zrealizowany łatwo i szybko: zaszczep swoje dziecko (po hawajsku: keiki) przeciwko COVID-19!”.

Pod tym sloganem umieszczono animowaną kreskówkę przedstawiającą nieco otyłą Hawajkę z koniecznym kwiatkiem we włosach, która siedzi sobie i rozmyśla. Jej pierwsza myśl pokazuje się w chmurce i wyobraża ona sobie, że w nowym roku będzie się lepiej odżywiała i w chmurce ukazuje się zdrowa żywność. Jednak zdrowe jedzenie nie może być celem hawajskiej kobiety – jej marzenie zostaje przekreślone czerwonymi kreskami.

Po chwili kobieta marzy o tym, że będzie ćwiczyła bądź uprawiała sport. Niestety, i ta chmurka przekreślona zostaje grubymi kreskami. Również i zdrowie nie może być jej noworocznym marzeniem.

Następnie marząca rozmyśla aby w nowym roku więcej zaoszczędzić: w chmurce ukazuje się skarbonka-świnka, lecz niestety i oszczędzanie nie jest ważne. Marzenie zostaje przekreślone.

Wreszcie ukazuje się najważniejszy i jedyny cel: zaszczepię swoje keiki szczepionką przeciwko COVID-19! Dotychczas smutnej marzycielce w końcu rozweseliła się twarz – tak, najważniejszym celem w całym roku jest zaszczepić swoje keiki!

Kopia filmu reklamowego cały czas dostępna jest na „YouTube”. Kopia usuniętego wpisu twitterowego zarchiwizowała strona Archive.org.

Można z niedowierzaniem patrzeć czy to jakaś rzeczywistość, czy już scena z Metaverse, czy tego typu reklama naprawdę ukazała się na stronie stanowej, czy to może jakaś parodia. Niestety, to miało miejsce, ale z jakiegoś powodu dzień później reklama znikła. Została jednak zarchiwizowana w internecie.

Już sam pomysł tego typu reklamy pokazuje stan umysłu i duszy osób stręczących niebezpieczne preparaty zwane „szczepionkami przeciwko COVID-19”, które w coraz bardziej przebiegły, a zarazem bezwzględny sposób próbują wtłoczyć te preparaty do organizmu bezbronnych dzieci, tworząc z nich doskonałą glebę do astronomicznych zysków oraz poletko przyszłych bezwolnych pokoleń. Aby to osiągnąć trzeba najpierw obezwładnić rodziców, przekupić i ogłupić matki, bo przecież nic nie może być dla nich ważniejsze, niż zaszczepienie dziecka preparatem o nieznanych długofalowych skutkach. Przeciwko „wirusowi”, który prawie nie zabił żadnego dziecka.

Źródło: Bibula.com


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.