Naród na „Ż” – co warto wiedzieć

Opublikowano: 05.02.2023 | Kategorie: Publicystyka, Społeczeństwo

Liczba wyświetleń: 2982

Uwaga autora: określenia zastępcze, użyte w tekście mają charakter ironiczny w kontekście narastającej cenzury względem każdej krytyki opisanego narodu, nawet tej merytorycznej.

Nacja to specyficzna jak żadna inna. Tylko ona jest aż tak przekonana o swojej wyższości. Oskarża wszystkich dookoła o dyskryminację i nienawiść, sama jednocześnie pogardzając i upokarzając innych. Jej bożkiem jest mamona, która ma ją prowadzić wszędzie do wpływów i władzy. Nigdzie jej nie chcą, a wszędzie się wpycha. Choć członkowie narodu na „Ż” doznali wielu cierpień z powodu swojego postępowania, nic się nie nauczyli. Czas na kilka słów o Sami-Wiecie-Kim.

Czy wiecie, skąd w ogóle wzięła się ich niepohamowana chęć do bogacenia się? Prawdopodobnie ukształtowała się wieki, a nawet tysiące lat temu. Przemieszczający się z miejsca na miejsce Semici łączyli się różnymi ludami i od każdego z nich coś zaczerpnęli. Od Hetytów, rolników i kupców — wytrwałość, umiejętność uprawy ziemi i drygu do handlowania. Od swoich przodków, Semitów – silną wolę i egoizm. Najmniej od Amorytów – wojowniczego ludu, który także uprawiał rolę, zbudował Jerozolimę i lubił stanowić zamkniętą kastę, niechętnie dopuszczającą obcych. Ponadto występowała u Semitów domieszka różnych narodów, z którymi się zetknęli w trakcie wędrówek.

Sami-Wiecie-Kto nie znaleźli nigdy swojego miejsca. Tułali się po świecie, próbując wykorzystać nabyte umiejętności. W międzyczasie (między III w. p.n.e. a V w. n.e.) powstał Talmud, który nadał tej nacji kierunek działania aż do dziś. Księga ta mówi przede wszystkim, że władza nad światem należy do narodu na „Ż” i by ją osiągnąć, Sami-Wiecie-Kto mogą posunąć się do najbardziej przebiegłych forteli. Wszystkim pozostałym narodom została przypisana rola służebna, a ich obywatele są zrównywani pod względem wartości ze zwierzętami. Oto konkrety: „Tylko »Ż« są ludźmi, goje nie są ludźmi, tylko bydłem”; „Goje zostali stworzeni, by służyć »Ż« jako niewolnicy”; „Spożywanie posiłku wraz z gojem jest jak jedzenie z psem”; „»Ż« nie musi zapłacić gojowi zapłaty, którą był mu winny za pracę”; itd., itp.

Mechanizm ich postępowania zawsze był taki sam: zakotwiczyć w jakimś państwie, zarobić kupę forsy, kupić kogo się da, a następnie przejąć kontrolę nad polityką i prawem, handlem oraz obiegiem informacji. I ta taktyka była zawsze skuteczna, ale do pewnego momentu. Kiedy miarka się przebierała, zazwyczaj kończyło się brutalnymi pogromami i wypędzeniami. Miały one miejsce przede wszystkim w Anglii, Hiszpanii, Francji, Czechach, Niemczech i na Węgrzech. W Polsce się również zdarzały, ale nie na taką skalę. Co było dalej? Ano nic. Sami-Wiecie-Kto przełykali upokorzenia, lizali rany i zaczynali od nowa. Wszak ich bóg obiecał im panowanie nad Ziemią, więc w końcu to tylko kwestia wytrwałości. Rozgonieni po świecie nie zreflektowali się, że ich postępowanie jest niegodziwe i haniebne, ale tłumaczyli sobie, że… to właśnie bóg ich rozproszył, by przejęli całą Ziemię we władanie.

W dawnych czasach handel był nudny i przewidywalny, ale oparty na uczciwych zasadach. Towar miał u wszystkich podobną cenę i był wysokiej jakości. Jednak dla Sami-Wiecie-Kogo liczyła (i liczy) się tylko zysk. To on wprowadził nieuczciwą rywalizację poprzez wspomniane promocje, obmawianie konkurencji, sprzedawanie po niższej cenie towarów z zamaskowanymi wadami i wiele innych, nieetycznych zagrywek. Kojarzycie te promocje „2 w cenie 3”? Albo podwyższanie ceny, a następnie obniżanie do poprzedniej z etykietką „Promocja!”? To właśnie handlarze kraju na „Ż” jako pierwsi wprowadzili tego typu metody. A pamiętacie, jak handlarze doprowadzili do wściekłości Jezusa, handlując w świątyni? Zgadnijcie, jakiej byli narodowości…

Koniec końców naród na „Ż” zagrabił część Palestyny, ogłaszając ten teren swoim państwem w 1948 r. Podobny los spotkał Jordanię Wschodnią oraz syryjskie Wzgórza Golan (1967 r.). Roszczenia zostały umotywowane tym, że na tamtejszych ziemiach przebywali wędrujący przodkowie obywateli na „Ż”, a więc to ich ziemie ojczyste, które im się należą. Nowo powstały kraj na „I” do dziś jest w stanie wojny z Syrią, a przede wszystkim z Palestyną. Nie przejmuje się wypędzanymi i rujnowanymi Palestyńczykami, ponieważ posiada broń atomową, nieporównywalnie większy potencjał militarny i finansowy oraz potężnego sojusznika z Ameryki. Sami Palestyńczycy są na straconej pozycji zarówno od strony wojskowej, jak i medialnej. Nieustannie prowadzą akcje odwetowe, łącznie, niestety, z aktami terroryzmu, które jednak w mediach nie są pokazywane jako akty desperacji, ale właśnie terroru. A terror trzeba zwalczać za wszelką cenę. Łącznie z biciem starszych, wykorzystywaniem kobiet i dzieci jako żywe tarcze czy nawet zrzucaniem białego fosforu, który powoduje głębokie oparzenia. Ciekawe postępowanie jak na naród, który przeżył Holokaust. Z którego zresztą uczynił religię, wykorzystując go do niekończącego się wysuwania roszczeń, choć odszkodowania otrzymał. Swoją drogą umniejszając po drodze polskim cierpieniom, licząc, że samemu otrzyma dzięki temu więcej (skutecznie).

Naród na „Ż” nienawidzi chrześcijaństwa i cywilizacji łacińskiej. Stąd zmasowany atak na Kościół, który, choć (głównie z własnej winy) słabnie, jest głównym punktem obrony zachodnich wartości, na czele z tradycyjnym modelem rodziny. A te trzeba zniszczyć, ponieważ w ten sposób doprowadzi się do rozpadu więzi rodzinnych oraz narodowych i łatwiejszego wdrażania własnej wizji świata. Dlatego George Soros i inni tak hojnie wspierają tęczowe towarzystwo i inne nawiedzone ideologie, ukryte pod hasłami tolerancji i postępowości.

Na koniec o Polsce. Kojarzycie tych wszystkich ludzi, którzy pod zmienionymi nazwiskami po II wojnie światowej zaczęli zajmować wpływowe stanowiska w kraju? To był pomysł Josifa Stalina. Dyktator, który nam ich podsuwał, stwierdził, że w ten sposób szybciej zyskają wiarygodność i zostaną uznani za „swoich”. Uważajcie jednak z bezrefleksyjnym powtarzaniem sławnej listy obywateli na „Ż”, bo w dużej części — jak wiele innych historii o Sami-Wiecie-Kim – jest celowo zmyślona. Korwin-Mikke nie jest Goldbergiem. Kaczyński to nie Kalkstein. Poprzez powielanie takich opowieści fakty tracą na znaczeniu, bo wszystko razem ląduje w worku „teorie spiskowe”. I o to chodzi! Jedynym rozwiązaniem jest weryfikowanie tego, co się czyta.

Na koniec jedna refleksja. Choć naród na „Ż” jest w swojej ideologii dość zgodny i solidarny, a dla odstępców zazwyczaj bezlitosny i mściwy, to pamiętajmy, że i tacy się zdarzają. Dlatego potępiając tę obłudę, doceńmy też tych nielicznych, którzy mieli odwagę z nią zerwać lub przynajmniej jej nie ulegać.

Autorstwo: Radek Wicherek (Polaku Dawaj z Nami)
Nadesłano do WolneMedia.net


Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

7 komentarzy

 1. pikpok 05.02.2023 10:01

  Tylko ilu z nich to prawdziwi semici, poza potomkami fenicjan.
  https://henrymakow.com/2022/08/israeli-biblical-hebrew-claim.html
  ,,W 2001 roku dr Areilla Oppenheim z Uniwersytetu Hebrajskiego w Jerozolimie,
  przeprowadził pierwsze kompleksowe badanie DNA Izraelczyków i Palestyńczyków.
  Doszła do wniosku, że Żydzi aszkenazyjscy mieli 40% genomu mongolskiego i 40% tureckiego.”

  Fenicjanie – wyznawcy Baala, składali dzieci w ofierze.

 2. rici 05.02.2023 10:40

  Artykol bardzo stereotypowy, po pierwsze obecni zydzi nie sa Semitami, maja pochodzenie ugro-finskie.
  Przyjzyjmy sie historii;
  Z takiego tygla polozonego w rejonie Syberii,Mongolii,Chin, zamieszkalego przez narody ugro-finskie zaczely emigrowac plemiona, wlasciwie to uciekali przed swoimi pobratymcami Chazarami. Tak wynika z starozytnych opisow chinskich. Wiec najpierw w kierunku na zachod ruszyly plemiona Finow, poznej Awarow, Hunow,Madziarow Turkow. Dopiero gdy okoliczne plemiona mongolskie, chinskie, i inne urgo-finskie nie mogly juz zniesc terroru Chazarow, to ich przepedzili z tamtejszych terenow. Chazarowie ruszyli na zachod, i zajeli tereny od Altaju do granic obecnej Rumuni, tworzac kaganat chazarski, jedno z najwiekszych panstw w Europie. Opanowali handel niewolnikami w calej Europie, w Polnocnej Afryce, i na Bliskim Wschodzie. W dorzeczu gornego Rodanu na obecnym pograniczu Szwajcarsko-Francuskim utworzyli najwieksza swoja faktorie handlowa, a wlasciwie oboz dla niewolnikow. Zreszta podobny oboz tylko mniejszy znajdowal sie w poblizu dzisiejszej Pragi. Pod koniec IX wieku kagan, czyli chan-chanow postanowil wraz z calym swoim panstwem przejsc na religie monoteistyczna, w tym przypadku judaistyczna.
  Przed przejsciem Chazarow na judaizm zylo szacunkowo na swiecie okolo 3 miliony zydow, po , ich liczba wzrosla do 12 milionow. Chociaz jeszcze przez okolo 300-400 lat nie byli uznawani za zydow. Tzn. przez zydow Sefaradyjskich, czyli tych pochodzacych z terenow Palestyny. W pozniejszych czasach zostali nazwani zydami aszkenazyjskimi. Obecnie szacuje sie ze na swiecie populacja zydow liczy okolo 95 % zydow aszkenazyjskich i okolo 5 % zydow sefaradyjskich.
  Zydzi sefaradyjscy mieszkaja glownie w Iranie, polnocnej Afryce, i niewielkie ilosci w Izraelu, oraz w USA.
  Tak ze o zydach nie mozna mowic ze sa Semitami poniewaz w przewazajacej ilosci 95 % sa pochodzenia ugro-finskiego.
  Zreszta zydzi sefaradyjscy i aszkenazyjscy bardzo sie nienawidza. Przyklad Izraela gdzie sa obywatelami drugiej kategorii, cz polnocnej Afryki gdzie oskarzaja zydow aszkenazyjskich o wymordowanie okolo 100 tys. dzieci pochodzacych z rodzin sefaradyjskich szczepionkami /co nam sie to kojarzy/
  Reszte wnioskow bym pozostawil, z tym ze dotyczy to zydow aszkenazyjskich.
  Co do tego Hollokaustu to tez bym byl ostrozny. A.Hitler uwazany jest w Izraelu za jednego z ojcow narodu, za jednego z budowniczych panstwa Izrael. Z moich wlasnych badan przeprowadzonych w archiwum muzeum w Oswiecimiu wynikalo ze 50 % straznikow- Essesmanow to byli wlasnie zydzi. Wedlug najnowszych szaconkow w Oswiecimiu zginelo okolo 250 tys. ludzi, i to wszystkich narodowosci, a glownie Polakow. Zydzi wyjezdzali na tereny obecnego Izraela. A Oswiecim to byl jeden wielki oboz pracy dla powstajacych tam polozonych na okolo 25 km2 zakladow chemicznych nalezacych do zydowskiej firmy IG Farben.
  W zasadzie to historia zydow aszkenazyjskich zaczalem sie interesowac po zobaczeniu pierwszych obchodow swieta Chanuki w palacu prezydenckim, przez L.Kaczynskiego. Rzucilo mi sie w oczy ze przeciez zydzi sie nigdy tak nie ubierali, takie stroje nosza mieszkancy Uzbekistanu, Kazachstanu, Turkmenistanu, czyli ludy bardziej ugro-finskie niz semickie.

 3. Szwęda 05.02.2023 16:14

  “Nigdzie jej nie chcą, a wszędzie się wpycha.” Ale Polska ją przyjęła i to na doskonałych niemalże warunkach. Więc należałoby jeszcze opisać naszą nację, polską, chyba jako jedna z najgłupszych w dziejach cywilizacji.

 4. rici 05.02.2023 17:12

  Szweda poczytaj sobie statuty kaliskie, gdzie Boleslaw Pobozny nadal zydom specjalne przywileje, a pozniej krol Kazimierz Wielki je potwierdzil. To praktycznie postawienie zydow ponad prawem. To 36 artykolow, np. takie ze jak jest dwoch swiadkow zyd i Polak to sad uznaje zeznania zyda, czy ze zyd nie odpowiada przed sadem grodzkim, a przed sadem rabinackim, i tym podobne kwiatki.
  Wedlug bylego kandydata na prezydenta Polski Lubomirskiego zydzi w czasach i Rzeczypospolitej wywiezli z Polski tysiace ton zlota, za co zostala zbudowana flota statkow niewolniczych w Anglii, i za co mogli przejac skarb angielski/bicie monety/

 5. Szwęda 06.02.2023 12:35

  I city of london powstało (nie wiem dokładnie kiedy może dużo wcześniej niż średniowiecze), tak naprawdę niewiele o nim wiemy, ale na pewno to jest samo jądro światowego zła, najgorszego ludzkiego i nieludzkiego plugastwa, występku i wszytko pod jednym bóstwem: mamoną!

 6. Foxi 06.02.2023 16:07

  Jak tam było z tymi Fenicjanami to nie wiem. Mogę jedynie powtórzyć to co mi powiedziała fenicka księżniczka prawdziwa arystokratka z tego plemienia. Czy tak było to niech każdy sam osądzi.

  Oto co się dowiedziałem: “Dawno dawno temu ludzie nie chcieli dobrowolnie oddawać dzieci do kasty wojowników kapłanów na przyuczenie. Dlatego, bo w efekcie tego procesu, dzieci te wychodziły ze społeczności-rodu i stawały się kastą służebną bez dziedziczenia, a nikt tego nie chciał dobrowolnie. Więc kapłani wymyślili wrednego Boga i ofiary dla niego. Ogień się zapalał w rowku, a pośrodku dookoła płomieni były deski-zapadnia, maleństwo ofiarowane bogu lądowało w rękach kapłanki, a na zewnątrz u góry buchały płomienie i był groźny spektakl. To zły bóg pożerał ofiarę. Gawiedź się cieszyła i nie czepiali się już o te dzieci, które szły do ciężkiej szkoły. Dzieci stawały się pretorianami systemu, kastą która zarządza tym więzieniem. Niestety, w pewnym momencie historii przyszło plemię diabłów, które ten spektakl ujrzało na własne oczy i potraktowało dosłownie, bezwzględne pasożytnicze glisty, które odtworzyły to co widziały, ale tam w ich ołtarzu już nie było desek z ukrytą zapadnią pod dzieckiem. Oni byli zbyt głupi i krwiożerczy żeby się w tym zorientować.”

 7. pikpok 07.02.2023 18:41

  Putin ponoć obiecał byłemu premierowi Izraela Naftali Bennett, że nie zabije Zeleńskiego.
  https://warnews247.gr/proin-prothypourgos-tou-israil-o-poutin-mou-yposchethike-na-mi-diataxei-na-skotothei-o-zelenski/

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.