Mózg w powodzi fal

Opublikowano: 31.01.2024 | Kategorie: Filmy dokumentalne

Liczba wyświetleń: 2005

Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, iż korzystając z telefonu komórkowego, wystawiony jest na działanie fal elektromagnetycznych. Ich wpływ na ludzki organizm stanowi zagadnienie, z którym wciąż mierzy się współczesna nauka. Międzynarodowe środowisko naukowe poszukuje wciąż odpowiedzi na pytanie o konsekwencje nadmiernego kontaktu z powszechnie stosowanymi urządzeniami. Dokument przedstawia wyniki badań nad wpływem fal elektromagnetycznych na ludzki organizm. Ukazuje medyczne niebezpieczeństwa ubocznych skutków uzależnienia od technologii.

Źródło: YouTube.com


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. pikpok 31.01.2024 19:01

    Film z 2009r., psychopaci już dobrze wiedzą jaką bronią dysponują. Przypominam że w 2019 uruchamiano starlink i nadajniki 5G, wiedzieli jak ludzie zareagują (15.50 minuta – relacja kobiety).
    Dziś mamy plagę udarów. Ciekawe też co było w tych szczepionkach Cow ID -> ID IoT ?

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.