Biedaku, nie żryj mięsa i nie lataj samolotami!

Opublikowano: 28.06.2022 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 642

Trzymajcie się krzesła, bo padniecie. Polski milioner Janusz Filipiak (prezes COMARCH-u i właściciel Cracovii) uważa, że ludzie, którzy mało zarabiają, nie powinni żreć mięsa i latać samolotami, aby ratować planetę, którą biedacy zanieczyszczają. Ewidentnie widać, że sam żre je non stop, bo chudy nie jest.

3

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Admin WM 28.06.2022 08:07

    Od razu widać, że to jeden z klimatystów. Od bogactwa poprzewracało im się w głowach i mają się za lepszych od innych. Oni mogą żreć mięso i latać samolotami, bo jest ich niewielu i przyroda ich pierdnięcia i dymy spalin zniesie, w odróżnieniu od niezamożnych tłumów. Buta, pucha i arogancja.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.