Komuś zależy, by Serbia przestała istnieć

Opublikowano: 28.05.2023 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 2044

Tyle to się teraz mówi o sąsiadach ze Wschodu, którym odebrano terytoria zdominowane etnicznie przez większość państwa sąsiedniego, a tymczasem milczy się o analogicznej sytuacji na Bałkanach. Nikt w Polsce i na Zachodzie nie protestował, kiedy Serbia traciła terytorium skradzione przez Albańczyków (ludność napływową) i utworzono sztuczne państwo Kosowo. Komuś bardzo zależy na tym, aby Serbia przestała istnieć…

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

  1. niecowiedzacy 29.05.2023 01:23

    Likwidacji zgodnie z przepisami jest dużo więcej. Co do Kosowa to tak jak by Polaków ktoś wydzieddziczył z Częstochowy, sytuacja jest analogiczna. Z Kurdami też jest podobnie, mają swój język i etniczne terytoria na terenie Iraku, Iranu, Syrii i Turcji państwa niestety nie. Zapomniano o nich po I wojnie światowej. Palestyńczycy też zostali pozbawieni swojego państwa.

  2. sanchop 29.05.2023 01:54

    To pewnie ci sami co chcą od wieku aby to polska przestała istnieć i mówią płynnie po angielsku…

  3. AlbertW41 29.05.2023 22:24

    W Kosowie chodzilo tylko i wylacznei o NATOska baze a nie jakis gnebionych chlopow. Kosowiacy jak i Ukraincy (nazisci) to kryminalisci, sadysci, psychopaci. Handel ludzmi lub narzadami w obu krajach kwitnie i nikt nie moze powiedziec zlego slowa ani na kosowiakow ani na ukraincow. Serbia i Rosja to dwa kraje ktore sa zlaczone kilkuset letnim wspolnym interesem, IWS swiatowa sie tam zaczela i Rosja ich wsparla, tak jak Polacy i Wegrzy. Szkoda ze oderwano od nich Czarnogore, Sebia stracila dostep do morza i teraz musi prosic sie sasiadow o transport sprzetu wojennego bo sasiedzi to NATO.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.