Informacje zza kulis Forum Ekonomicznego w Karpaczu

Opublikowano: 08.09.2023 | Kategorie: Gospodarka, Polityka, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 2315

Szef koła Konfederacji w Sejmie i lider Ruchu Narodowego, Krzysztof Bosak, za pośrednictwem mediów społecznościowych przekazał informacje z Forum Ekonomicznego w Karpaczu „po tym jak PiS strzelił focha i wycofał się z udziału, bo marszałek Witek nie została Człowiekiem Roku”.

Na swoim „Twitterze” Krzysztof Bosak pisze o tym, co dzieje się na Forum Ekonomicznym w Karpaczu.

„Informacje zza kulis Forum Ekonomicznego w Karpaczu, po tym jak PiS strzelił focha i wycofał się z udziału, bo marszałek Witek nie została Człowiekiem Roku” – napisał polityk i wymienił w podpunktach.

1. „Premier Morawiecki był na Forum umówiony na wspólną konferencję z firmą otwierającą fabrykę w Polsce i spotkanie z dwoma członkami zarządu Intela ws. fabryki pod Wrocławiem. Na to spotkanie przylecieli oni specjalnie z innych kontynentów. Pochodzili po Forum i właśnie wracają do domu”.

2. „Na spotkanie z ministrem cyfryzacji Cieszyńskim także przyleciało kilku dyrektorów z ważnych firm z branży. Niestety minister również nie pojawił się na umówionych punktach programu”.

3. „Ludzie pracujący w firmach obsługujących inwestorów i kontakty biznesu z rządem załamują ręce – takie sytuacje nie zdarzają się pierwszy raz. Brak słowności i profesjonalizmu stają się znakiem firmowym polskich decydentów”.

4. „Na Forum Ekonomicznym byli także przedstawiciele innych strategicznych branż, którzy rozważają kraje naszego regionu, pod kątem lokalizowania nowych inwestycji. Obserwują i wyciągają wnioski”.

„Warto dodać, że rząd PiS, który zignorował najważniejszą konferencję polityczno-gospodarczą w swoim własnym kraju, nie miał problemu, by wydać ogromne pieniądze na próby lansowania się w Davos czy w Londynie, nie osiągając tam żadnych zauważalnych rezultatów i przyciągając jedynie urzędników ze swoich własnych delegacji i instytucji” – podsumował narodowiec.

Autorstwo: SG
Źródło: NCzas.com


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Zobacz również

1 wypowiedź

  1. Szurnięty Mędrzec 08.09.2023 21:47

    Jako ich przełożony zwalniam ich wszystkich w trybie natychmiastowym i stawiam wyroki o celowe szkodzenie interesom państwa

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.