Gdzie podziało się 2000 niemieckich żołnierzy?

Opublikowano: 24.10.2020 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 1767

Dlaczego giną wyprawy próbujące dotrzeć do Akakor? Gdzie podział się doborowy, niemiecki kontyngent 2000 nazistowskich żołnierzy, który wszedł do amazońskiej dżungli pod koniec II wojny światowej? Dlaczego giną dokumenty powiązane z tym tematem? Czy szwajcarska wyprawa dotarła do Akakor i Akchim? Dlaczego rejon, w którym znajduje się Akachim jest dla Brazylii tak ważny, że powiązano go z bezpieczeństwem narodowym tego państwa? Czy Karl Brugger odkrył coś, co mimo minionych lat po wojnie miało być okryte tajemnicą, za której zdradzenie groziła najwyższa kara?


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.