Ewakuacja lotniska Warszawa-Modlin

Opublikowano: 27.12.2023 | Kategorie: Prawo, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 3178

W drugi dzień świąt Bożego Narodzenia, 26 grudnia, doszło do ewakuacji lotniska Warszawa-Modlin. Całe zamieszanie spowodowane było informacją o podejrzanym pakunku, który miał znajdować się na terenie portu.

Ewakuację zarządzono 26 grudnia ok. godziny 13:00. Na godzinę pasażerowie i pracownicy lotniska musieli opuścić teren portu.

Władze lotniska zostały poinformowane przez anonimowego nadawcę, że na terenie portu znajduje się ładunek wypełniony materiałami wybuchowymi. O sytuacji poinformowano służby, które potraktowały te doniesienia poważnie i zarządziły ewakuację. „Na miejscu pracowały trzy zastępy straży pożarnej. Podczas gdy służby weryfikowały ewentualne zagrożenie, strażacy odpowiadali za zabezpieczenie działań i odpowiedni przebieg ewakuacji” – przekazał portalowi o2.pl Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego PSP w Nowym Dworze Mazowieckim mł. kpt. Paweł Plagowski.

Łącznie z aeroportu ewakuowano ok. 200 osób. Na szczęście całe zamieszanie okazało się dowcipem. Jeśli tożsamość anonimowego nadawcy zostanie odkryta, to poniesie on odpowiednie konsekwencje swych czynów.

Autorstwo: SG
Na podstawie: o2.pl
Źródło: NCzas.info


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. elroman 27.12.2023 21:20

    Szkoda tylko że za dowcip z
    kowid 1 i 9 nikt nie po poniósł kary.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.