Cieśnina Bassa – znikają samoloty, statki, okręty…

Opublikowano: 07.02.2023 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1062

Cieśnina Bassa jest znana ze swoich wzburzonych prądów i wiatrów. Jest ruchliwym szlakiem żeglugowym, a także przechodzi przez nią wiele tras lotniczych. Na skutek tego wzmożonego ruchu, cieśnina jest bardzo dobrze poznana. Mimo to Cieśnina Bassa ma złą reputację jako miejsce, w którym zdarzają się dosyć często tajemnicze zjawiska, a statki regularnie od wieków znikają w niej w dziwny sposób, przeważnie bez śladu. I jakby tego było mało, w XX wieku zaczęto w niej obserwować różnego rodzaju UFO oraz USO.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.