Bill Gates wzywa do utworzenia światowego rządu

Opublikowano: 09.12.2016 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 660

Jeden z najbogatszych ludzi świata, Bill Gates, powiedział w tym tygodniu, że stworzenie “czegoś na zasadzie rządu światowego” umożliwi skuteczną walkę z problemami współczesnego świata, takimi jak chociażby zmiana klimatu. W wywiadzie udzielonym niemieckiej gazecie “Süddeutsche Zeitung”, Gates stwierdził, że Organizacja Narodów Zjednoczonych nie ma obecnie wystarczającej mocy sprawczej i dla dobra ludzkości powinna ona zostać przekształcona w posiadający pełną kontrolę, rząd światowy.

“ONZ zostało stworzone, głównie w celu zapewnienia bezpieczeństwa na świecie. Jesteśmy gotowi na ewentualną wojnę. Mamy NATO, odpowiedni sprzęt, dobrze wytrenowanych żołnierzy” – zaznaczył właściciel Microsoftu, po czym dodał: “Ale co w razie epidemii? Czy mamy tyle samo lekarzy, ile samolotów? Co z naukowcami? Gdyby powstało coś takiego jak rząd światowy, bylibyśmy lepiej przygotowani”.

Samo nasuwa się ważne pytanie: od kiedy Gates zaczął się tym przejmować? Nie jest tajemnicą, że niektóre jego inwestycje nie wpłynęły na poprawę stanu zdrowia społeczeństwa, a wręcz było odwrotnie. Poniżej kilka przykładów, które ukazują prawdziwe oblicze miliardera.

Gates jest znany szerszemu gronu szczególnie z finansowania komputerowego giganta, firmy Microsoft (który swoją drogą współpracował z NSA, naruszając w ten sposób prywatność swoich użytkowników), ale wspomagał także wiele innych projektów. Samo przytoczenie firm w jakie zainwestował, wskazuje nam, jak bardzo destrukcyjny był jego wpływ na zdrowie społeczeństwa. Były to takie spółki, jak np.: Coca-Cola, McDonald’s, Burger King czy Kentucky Fried Chicken (KFC).

Ważną inwestycją fundacji prowadzonej przez miliardera był projekt szczepień ochronnych w biedniejszych krajach, np. w Indiach, gdzie niedługo po kampanii, odnotowano 47 500 przypadków sparaliżowania wśród dzieci. Kilkoro z nich niestety zmarło, wskutek czego w poprzednim roku indyjski Sąd Najwyższy wszczął śledztwo przeciwko Gatesowi i jego udziale w tym procederze.

Warto dodać, że Gates był zaangażowany także w projekt geoinżynierii (polegający na rozpylaniu toksycznych substancji w stratosferze, powodujących blokowanie docierających do Ziemi promieni społecznych) oraz wspierał biotechnologiczny koncern Monsanto, dostarczający ogromne ilości genetycznie modyfikowanej żywności do wielu krajów świata.

Możemy się łudzić, że mamy do czynienia z wyznaniami skruszonego łotra, który zdał sobie sprawę ze swoich błędów i teraz (w dość nieudolny sposób) próbuje je naprawić. Prawdopodobnie jednak miliarderowi wciąż jest mało i ma on swoje ukryte zmiary. Utworzenie rządu światowego niewątpliwie zwiększyłoby jego wpływy na całym świecie, ułatwiłoby mu globalną inwigilację społeczeństwa, a dysproporcja między bogatymi a biednymi tylko by się pogłębiła.

Autorstwo: ZychMan
Zdjęcie: Claudio Toledo (CC BY 2.0)
Na podstawie: YourNewsWire.com
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4 komentarze

 1. Fenix 09.12.2016 11:10

  Mam nadzieję że za kartami więzienia się znajdziesz Gates , tobą będą rządzić .

 2. Fenix 09.12.2016 11:52

  Pytanie jak ich pogodzić. Ci niegodni mają władzę , chcą rządu .
  Ci godni rządzą się sami, dzieląc władzę .

 3. BrutulloF1 09.12.2016 12:25

  A ta rura będzie tam lobbowała i urządzi swój prywatny jarmark.

 4. luzak1977 09.12.2016 19:02

  Ostatni akapit, według mnie, to ułuda. Koleś nie ma nic do powiedzenia, ponieważ jest “pracownikiem” Rothschildów (wiele znaczącym, ale jednak pracownikiem). Nawet, gdyby był “skruszonym łotrem”, to prędzej spotkałby się z seryjnym samobójcą, niż zrobił coś dobrego. Rząd Światowy istnieje od dawna, tylko nie mówi się o tym oficjalnie. Nikt nie ma prawa nikomu nic narzucać, a te obślizgłe wypierdy mamuta myślą inaczej.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.