Archangielsk – rudery, kradzieże, pożary

Opublikowano: 13.12.2023 | Kategorie: Filmy dokumentalne

Liczba wyświetleń: 951

Materiał, w formie krótkiego filmu dokumentalnego, opowie o życiu w drewnianych barakach Archangielska, którymi to miasto jest wręcz usiane. Zbudowane na początku XX wieku, budynki zaczęły masowo popadać w ruinę w ciągu ostatnich 30 lat z powodu zaniedbania i braku wsparcia ze strony lokalnej administracji. Materiał przedstawi realia i warunki życia szeregu bohaterów, a na końcu materiału opowie o dalszych losach niektórych z nich. Film dokumentalny miał premierę 10 stycznia 2021 r.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Denisrozrabiaka 14.12.2023 00:52

    Proszę wpiszcie sobie archangielsk w google i sami oceńcie wygląd miasta, przed obejrzeniem filmu, bo pomyśleć można że tak tam wszystko wygląda.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.